Системи розсувних, підвісних та складних дверей – огляд.

Розсувних систем є безліч. Принципова відмінність то, можливо у концепції, а пристрої кожної конкретної системи.

Розглянемо деякі системи:


Система розсувних дверей преміум-класу TopLine XL Hettich
Універсальна система розсувних дверей Hettich TopLine L
Система розсувних дверей Hettich Inline.
Рапашні та складні (гармошка) системи дверей.

Система для розсувних дверей преміум-класу TopLine XL Hettich

Розсувні системи дверей купе TopLine XL від компанії Hettich – це прихований монтаж та безшумна робота. Чи легко відкрити розсувні двері вагою 80 кг? І чи можуть такі важкі двері зачинятися плавно і безшумно? TopLine XL дає позитивну відповідь на ці запитання.

Система для розсувних дверей преміум-класу від Hettich має масу переваг, починаючи від прихованого монтажу і закінчуючи неперевершено легким та плавним ковзанням дверей вагою до 80 кг. Чудова якість у стильному дизайні. Найкращі показники руху у своєму класі. Ідеальне демпфування. Двері будь-якого розміру безшумно ковзають на верхньому ходовому профілі.

Повністю прихована система демпфування Silent System створює додатковий рівень комфорту та розкоші. Нове покоління демпферів гарантує неймовірно точне та плавне зачинення та відчинення дверей як у дводверній, так і у тридверній шафі, а також демпфування стулок при їх зіткненні. TopLine XL на подив легко монтувати та регулювати. Розсувні двері необхідно просто насадити на верхній ходовий профіль. Легке натискання у напрямку корпусу шафи – все, що потрібно для закріплення нижніх роликів на нижньому напрямному профілі. Всі елементи системи непомітно розташовуються за фасадом шафи. Унікальний дизайн TopLine XL дозволяє використовувати будь-який вид ручок дверей.

Навіска дверей регулюється напрямним елементом, що дозволяє розміщувати ручки в будь-якій частині фасаду та легко відкривати внутрішні висувні ящики. Фугу дверей можна регулювати змінюючи положення кінцевого упору на ходовому профілі. Система дозволяє з легкістю створювати масивні шафи від підлоги до стелі та вбудовані шафи. Вбудований механізм регулювання висоти доступний навіть при зачинених дверях. Таким чином, двері можна легко відрегулювати до ідеального положення. Дерев'яні та рамні двері з алюмінію до 2600 мм висотою та 2000 мм шириною з товщиною панелі від 16 до 50 мм ідеально функціонують із новою системою. TopLine XL легко впорається з дверима до 5 м2 та вагою до 80 кг. Це забезпечує безмежну свободу дизайну та спрощує процес виробництва. Навіска дверей може змінюватися, що дозволяє монтувати ручки в будь-якому місці фасаду, або розташувати двері максимально близько один до одного. Прихований демпфер Silent System ефективно пом'якшує рух дверей, забезпечуючи плавне та безшумне відчинення та закривання. Сила демпфування може змінюватись залежно від бажаного ефекту.

 

Универсальная система раздвижных дверей Hettich TopLine XL - обзор

В оглядовій статті коротко наведемо варіанти застосування та пристрій розсувної системи купе TopLine ХL.

Технічні характеристики:

 • 2-доріжкова система для розсувних дверей з верхнім ходовим елементом
 • Накладна навішування 
 • Макс. вага дверей 80 кг
 • Висота дверей до 2600 мм.
 • Ширина дверної панелі від 700 до 2000 мм.
 • Товщина дверної панелі 16, 18, 19, 25, 40, 50 мм
 • Висота навішування, вид навішування, фуга та сила демпфування можуть регулюватися
 • Мінімальне зусилля для відчинення дверей
 • Швидкий монтаж напрямних елементів
 • Silent System (з регулюванням) для закривання, відкривання та захисту від зіткнень. Оптимальна робота розсувних дверей залежить від її ширини, висоти та ваги. Враховуючи наведені співвідношення висоти та ширини дверей, система TopLine XL повністю відповідає стандарту якості Hettich, що базується на стандарті DIN EN 15706.

Принцип дії: опціональний демпфер Silent System забезпечує плавне та безшумне відчинення та зачинення дверей. Переваги Silent System: мінімальні зусилля для відкриття. Silent System створює максимально комфортне відкриття. Завдяки укороченій ділянці демпфування для відчинення дверей досить легкого зусилля.

Регулювання: силу демпфування можна змінювати в залежності від ваги дверей та переваг клієнта. 

Прихований монтаж: Silent System ідеально підходить для меблів преміум-класу завдяки прихованому монтажу за фасадом шафи.

pdf  Системи для складних та розсувних дверей у форматі .pdf скачать с Гугл диск

 Відеоролик - Hettich - механізм розсувних дверей TopLine XL

Система для розсувних дверей преміум класу забезпечує можливість бездоганної експлуатації дверей до 80кг. Має чудову якість виконання і має наступні переваги: ​​прихований монтаж, плавне і легке ковзання по напрямних. Ідеальна система демфування створює додатковий рівень комфорту та розкоші.

Система розсувних дверей TopLine XL - Параметри тестування:
 • 40 000 циклів відчинення в тесті на зносостійкість (Двері піддаються певній кількості циклів відчинення та закривання з певною швидкістю руху дверей.)
 • 4 кг - вага вантажу в тесті на закривання (Двері піддаються певній кількості циклів закривання з певним навантаженням.)
 • Тест на стійкість із зусиллям 250 Н (Двері з певним зусиллям та під певним кутом намагаються зняти. При цьому двері не відриваються і не зіскакують з місця.)
 • 250 Н – навантаження в тесті на горизонтальну стійкість (На середину дверей чиниться тиск певної сили. При цьому двері не відриваються і не зіскакують з місця.)
Система розсувних дверей TopLine XL 2-дверна / 3-дверна шафа - варіанти монтажу профілів та елементів системи:

Універсальна система розсувних дверей Hettich TopLine L

Универсальная система раздвижных дверей Hettich TopLine L - обзор

Розсувні системи дверей купе від компанії Hettich - це чудовий вибір для тих, хто віддає перевагу комфорту, практичності, функціональності та німецькій якості. Неординарний дизайн, зручна експлуатація – інтегруються у сучасні інтер'єри квартир та будинків.
Система розсувних дверей TopLine L за багато років виробництва зарекомендувала себе з найкращими якостями як у процесі монтажу, так і експлуатації.
Щоденне використання системи підтверджує унікальні технології Hettich.

У оглядовій статті коротко наведемо варіанти застосування та пристрій розсувної системи купе TopLine L.

Технічні характеристики:

 2-доріжкова система для розсувних дверей з верхнім ходовим елементом
• Накладна навішування
• Макс. вага дверей 50 кг.
• Висота дверей до 2600 мм. • Ширина дверної панелі
від 700 до 1500 мм . відкривання: повне відкривання без обмеження ходу або відкривання з обмеженням ходу при використанні ручок-профілів/

  pdf Системи для складних та розсувних дверей у форматі .pdf скачать с Гугл диск

  Відеоролик - Hettich - механізм розсувних дверей TopLine L

Система розсувних дверей TopLine L - Параметри тестування:

 • 40 000 циклів відчинення в тесті на зносостійкість (Двері піддаються певній кількості циклів відчинення та закривання з певною швидкістю руху дверей)
  . стійкість із зусиллям 250 Н (Двері з певним зусиллям і під певним кутом намагаються зняти. При цьому двері не відриваються і не зіскакують з місця.) • 250 Н –
  навантаження в тесті на горизонтальну стійкість (На середину дверей чиниться тиск певної сили. При цьому двері не відриваються і не зіскакують з місця.)

Система розсувних дверей TopLine L – Особливості монтажу.

Система розсувних дверей Hettich Inline.

система раздвижных дверей Hettich Inline - обзор

Розсувна система дверей купе Inline від компанії Hettich – це найдорожча та найтехнологічніша система. Фішка системи в особливому складному механізмі, який дозволяє зберегти шафі звичайний класичний вид дверей, а насправді - це купе.
Суть системи полягає в тому, що всі двері розташовуються в одній площині (в одну лінію), на відміну від класичних систем купе.
Особливістю системи є мінімальна ширина дверей –1м.
До недоліків слід віднести високу вартість, тому система Inline не отримала широкого застосування.

 • Лінія дверей є ексклюзивною серед систем купе. 
 • Технічно складна конструкція системи розсувних дверей шафи розроблена в модульному виконанні.
 • Позиції дверей взаємозамінні.
 • Розсувні двері зачиняються в одній площині
 • Плавний рух дверей незалежно від положення ручки

Технічні характеристики:

 • Вага дверного полотна 50 кг. 
 • Двері рухаються горизонтально 
 • Ширина дверей макс. 1200 мм. 
 • Висота дверей макс. 2500 мм.

 pdfСистеми для складних та розсувних дверей у форматі .pdf скачати з Гугл диск

Система для розсувних дверей преміум класу забезпечує можливість бездоганної експлуатації дверей до 50кг. Має наступні переваги: ​​прихований монтаж, плавне і легке ковзання по напрямних.

Відеоролик - Hettich - механізм розсувних дверей Inline - пристрій, монтаж

Система розсувних дверей Inline – це новий погляд на систему розсувних дверей.

Система розсувних дверей Inline L - схема монтажу

 

  Розпашні та складні (гармошка) системи дверей.

Розпашні та складні системи дверей - часто застосовуються в меблевому проектуванні спільно або окремо із системами купе.
Системи "гармошка" - це найскладніші меблеві конструкції, що мають багато складових елементів.
У багатьох варіантах застосування цих систем відкриття дверей найбільш підходить до інтер'єру квартир і ергономічно вбудовуються в вітальні та спальні. Особливість складання дверей "гармошкою" також має місце застосування у випадках, де неможливе конструктивне рішення встановлення систем купе. В оглядовій статті коротко наведемо варіанти застосування, класифікацію та влаштування розстібних та складних систем дверей.

Огляд систем та їх класифікація:

 • Складні - це системи, в яких двері при відкритті складаються в паралельний ряд (гармошка) елементів дверних полотен, що складають, а в закритому положенні - дверні полотна розгортаються в одній площині.
  За способом виконання складні системи можуть різнитися на кілька варіантів з конструктивними особливостями, які розглянемо на прикладах нижче.
 • Орні - це системи з традиційним відкриттям дверей, коли полотно дверей відкривається шляхом обертання навколо осі у вертикальній площині, при цьому вісь обертання знаходиться на одному з вертикальних торців дверного полотна.

Складні системи дверей – "гармошка".

Складні системи можуть бути влаштовані на основі дверних полотен із меблевих плит (ЛДСП, МДФ, Меблевий щит) або на базі рамної конструкції дверей, що застосовується при складанні систем купе.
Дані конструкції мають різну кріпильну та функціональну фурнітуру спеціально розроблену для кожного типу дверей, але принцип роботи систем однаковий.
Деякі системи складних дверей типу Wing Line від Hettich дозволяють здійснювати переміщення дверей по напрямних, як у систем купе, при цьому двері можуть бути як у складеному стані і навпаки - у закритому.

Складні системи дверей – схеми, пристрій.

Схема пристрою складної системи дверей Wing Line 770 (включаючи для алюмінієвого рамного, ширина 19 мм. профілю) Hettich

Схема влаштування складної системи дверей компанії Komandor.

Принцип роботи, схема.

Схема влаштування складної системи дверей італійської компанії Koblenz.

Принцип роботи, схема.

Розпашні (поворотні) системи дверей.

Розпашні системи дверей відрізняються від традиційних меблевих дверей способом встановлення. У розпашних системах не застосовуються меблеві петлі, а двері встановлюються на поворотних механізмах, вбудованих у верхній та нижній горизонтальний торець дверей. Така система дозволяє навішувати дверні полотна великого габариту – як за шириною, так і заввишки.

Схема пристрою дверей німецької компанії raumplus.

Принцип роботи, схема.

 

Comments powered by CComment

Дивитись ще

Про нас

GIDmaster

меблевий інтернет-портал спеціалізується з надання професійної інформації для меблевих майстрів та столярів:

В портал інтегрований інтернет-магазин з продажу шаблонів і кондукторів власного виробництва.

Контакти