Як самостійно спроектувати та виготовити кухню?
Как сделать кухню своими руками?

Як самостійно спроектувати та виготовити кухню?

Сучасні технології дозволяють роботам збирати на конвеєрі автомобілі, мобільні телефони та інші продукти цивілізації. В принципі, складання здійснюється за запрограмованими схемами із заздалегідь виготовлених комплектуючих.

 Для кухонних меблів також існують певні технології, стандарти, комплектуючі та аксесуари.

Сучасна кухня, як правило, складається зі стандартних модулів, які мають такі розміри, в які вбудовуються стандартні кошики, карго, каруселі, сушіння для посуду та ін. поверхні, холодильники будь-яких брендів не змінюючи при цьому конструкцію кухонних модулів. Всі ці стандарти застосовуються у всьому світі, а прості обивателі щодня сідаючи за стіл вдома і на роботі не замислюються про те, що висота столу та стільця однакова практично скрізь – у ресторані, на роботі, на домашній кухні, в Америці та в Європі.

І так, переходимо до основних стандартів кухонних меблів:

Висота нижніх модулів (тумб) разом із стільницею 850-860мм.

 

Глибина нижніх модулів визначається стандартною стільницею 600мм. сам модуль має глибину близько 500-550мм. Конструкція та глибина нижніх модулів залежить від призначення. Наприклад, модуль для духової шафи або модуль під кухонну мийку може мати різну глибину - тобто. глибина визначається зазором між задньою стінкою модуля та стіною будівлі до якої монтується кухня. Цей зазор є технологічним і необхідний проведення комунікацій: підведення води, каналізації, газової труби, ел. кабелів. І головне – це правильне проектування комунікацій до виготовлення кухні тому, що багато недосвідчених будівельників влаштовують підведення води та каналізації для посудомийних або пральних машин безпосередньо за ними не знаючи, що тильний зазор у цих модулях становить близько 10мм. що власне ставати проблемою і потребує перенесення комунікацій убік чи влаштування побутової техніки в іншому місці, також стосується ел. розеток.

Висота верхніх модулів не обмежується фантазією клієнта, але загальноприйняті стандарти: 500, 600, 700, 800, 900мм.

Глибина верхніх модулів може коливатися не більше 320 - 450мм. Одна з особливостей верхніх модулів - це спосіб монтажу, застосування спеціальних монтажних навісів, що регулюються, і монтажної планки, які дозволяють легко навішувати і регулювати верхні шафки.

Довжина модулів має стандарт зміни довжини з кроком 50 та 100мм. тобто. наприклад, 350, 400, 450, 500мм. і більше, але може бути довільним залежно від необхідної довжини кухонних меблів. Наприклад, довжина кухні становить 2453мм. і при наборі стандартних модулів один із модулів не буде прив'язаний до стандартного кроку 50мм. а виготовлений відповідно до необхідного розміру.

Загалом складання кухонного гарнітура зі стандартних модулів стає дуже зручним і практично всі виробники кухонних фасадів дотримуються стандартів у виготовленні серійних фасадів, при цьому особливість цінової політики на виготовлення серійних продуктів завжди нижча, ніж на ексклюзив.

Для виготовлення кухні необхідний проект, за яким здійснюватиметься складання. Готові креслення кухонних модулів можна підібрати і завантажити в розділі:
Проєкти WOODY.
Огляд меблевої фурнітури, аксесуарів та комплектуючих для кухні Ви знайдете у розділі сайту:
Технічні матеріали.

На додаток до цієї статті слід прочитати наступний матеріал:

 

Comments powered by CComment

Дивитись ще

Про нас

GIDmaster

меблевий інтернет-портал спеціалізується з надання професійної інформації для меблевих майстрів та столярів:

В портал інтегрований інтернет-магазин з продажу шаблонів і кондукторів власного виробництва.

Контакти