10 дивовижних дерев'яних підлог

На першому фото унікальна підлога, де зрізи стволів дерева створюють дивовижний малюнок, який можна читати. Наприклад, визначити градацію та вік дерев з яких робили зрізи. Цей паркет є втіленням природного дерев'яного настилу. 

Підлога відповідає екологічним критеріям, у тому числі з використанням сертифікованого клею.

 

пол срезы стволов дерева пол срезы стволов дерева

Неймовірна підлога! Той, хто думав, що ця ідея не отримає стиль – помилявся. Чудовий проект створений з винних коробок та ящиків придбаних через інтернет і в результаті ми бачимо чарівну, химерну підлогу. Такий паркет фантастично виглядав би в бібліотеці, ігровій кімнаті або навіть у вашому льоху.

пол из винных коробок и ящиков

На перший погляд це гарний паркет, здається, єдиним у своєму роді дизайнерським рішенням. Усі складові паркету – це дерев'яні плитки ручної роботи із сучасним акцентом на традиційний орнамент. 

пол - традиционный орнамент

Білі підлоги можуть створити ідеальне тло для яскравих кольорових вставок, але іноді білий потребує деякого доповнення. Це сучасний паркет з додаванням патини, щоб отримати ультра сучасний вигляд і трохи сільського шарму – вінтаж.

Белые полы

 Але якщо внести нові кольори, то можна отримати більш цікаві та модернові стилі.

яркие полыяркие полы

Ви чули про Snedker студію та їх дивовижні дерев'яні підлоги? Представлені на датській виставці ремесел та дизайну – яскраві підлоги справили сильне враження, і ви можете зрозуміти чому. Snedker студія прагне створювати інноваційні інтер'єрні поверхні, використовуючи скандинавську сосну та її природні річні кільця на зрізі. Процес виготовлення полягає у перенесенні малюнка, отриманого водовідштовхувальною фарбою у вигляді плівки на поверхні води, дерев'яні заготовки.

естественные годовые кольца на срезеестественные годовые кольца на срезеестественные годовые кольца на срезе

Сучасні дизайнери наголошують на природні, звичайні дошки і це не дивно, цей стиль знайшов своє місце в сучасних конструкціях підлог. Ця незвичайна хвиляста підлога, вигнуті дошки листяних порід - дуб, ясен, вишня, клен або горіх викликає подив, ніби ви крокуєте по стволу дерева. 

изогнутые доски лиственных породизогнутые доски лиственных породизогнутые доски лиственных пород

 Якщо ми вже звикли до різноманітних варіацій декору підлог, то дерев'яний паркет у вигляді шкіри крокодила – це смілива заява з розкішним оздобленням і, головне, немає постраждалих крокодилів. 

деревянный паркет в виде кожи крокодила

 Підлога - головоломка з деталей у формі пазлів нагадає нам молодість, а дитині кумедну іграшку. 

Пол - головоломка из деталей в форме пазлов

Червона підлога виготовлена ​​із застосуванням сучасних технологій - це потужний, сучасний стиль. Зверніть увагу на блиск лакофарбового покриття, така підлога не залишить вас байдужим. 

красный пол

 червона підлога

Чудова різьблена підлога - це веселий підхід до дерев'яних паркетів. Персонажі з дитячих казок, зображені на підлозі, захоплять вашу дитину на ігри.

Замечательные резные полы

 

 

Comments powered by CComment

Дивитись ще

Про нас

GIDmaster

меблевий інтернет-портал спеціалізується з надання професійної інформації для меблевих майстрів та столярів:

В портал інтегрований інтернет-магазин з продажу шаблонів і кондукторів власного виробництва.

Контакти