Автоматизовані кухні та меблева фурнітура майбутнього.

У цій статті я розповім про незвичайні кухонні меблі виробленої в 21м столітті.

Ці меблі мають не тільки високотехнологічні компоненти, але й повністю автоматизовану систему керування. Автоматизована система керування може одночасно відкрити шафу простим торканням або рухом руки. Це не зовсім традиційний метод для майстрів червонодеревників, точніше, це революційний підхід для впровадження в традиційні меблі нетрадиційної меблевої фурнітури. При натисканні на кнопку або помах руки і двері відкриваються, і весь вміст вашої кухні виявляється повністю доступним. Кухонні меблі запрограмовані на бездротову панель сенсорного екрану, який, у свою чергу, розташовується у зручному місці вашої кухні. Наприклад, типові команди, які виконуються системою, можуть виглядати так «Все Відкрито» - і кожна шафа на кухні відкривається вертикально або горизонтально в залежності від функції пристрою, впровадженого в шафу.


Обладнання внутрішніх компонентів шафи – серводвигуни.

Серводвигун - це двигун, призначений для роботи в широкому діапазоні швидкостей. До його складу включено датчик позиції чи швидкості. Головна відмінність серводвигуна від звичайного двигуна в тому, що він може керуватися за швидкістю, моментом і положенням, відповідно серводвигун можливо використовувати для завдань, які використовують у проектуванні меблів майбутнього. Кожен двигун отримує команди із центрального процесора. В результаті керувати кожними дверцятами шафи окремо ставати простою реальністю, тому що двері контролюються комп'ютером. Іншим ключовим елементом є можливість повертати у відкрите положення дверей кухні, якщо на шляху потрапляє об'єкт, що перешкоджає закриттю, це буде відбуватися автоматично.

Програмування для кожної автоматизованої кухні в даний час робиться на замовлення як ексклюзивний проект. Рівень технологій у кухонних меблях набуває великого значення.

Компанія Blum досягла успіху у виробництві та впровадженні сервоприводів у кухонні модулі, але ціни, природно, не всім по кишені. Китайські товариші також завойовують ринки своїми ідеями та товарами нижчої ціни.

 

Comments powered by CComment

Дивитись ще

Про нас

GIDmaster

меблевий інтернет-портал спеціалізується з надання професійної інформації для меблевих майстрів та столярів:

В портал інтегрований інтернет-магазин з продажу шаблонів і кондукторів власного виробництва.

Контакти