Дрова - будівельний матеріал.

Більшість людей навіть уявити не могли про таке використання дров, адже зроблені з колод будинки для слов'ян - це проста буденність.

Західний світ, звичайно, нас часом дивує неординарним застосуванням матеріалів, які ми використовуємо зовсім в іншому ключі і цього разу здивування застало зненацька.

Алан Адольфсон побудував унікальний будинок із застосуванням колотих дров замість цегли. Що головне у такій кладці? - це укладання дров так, щоб вони не торкалися, інакше може розпочатися процес гниття. Внутрішній інтер'єр такого будинку вже готовий, тут нема чого додати, органічне поєднання каменю та дерева – це і є стиль.

У наступному проєкті архітектор застосував колоди замість колотих дров і знову несподіванку - будинок унікальний, особливо підсвічування стін.

Дрова можна застосовувати для будівництва будинку, щоб заощадити гроші за допомогою місцевих матеріалів. Проте іноді, щоб справити враження, можна побудувати будинок вартістю мільйон доларів, а ось чудовий приклад. Далі, в галереї, є будиночок, який був збудований у 1995 році, для сім'ї з Мілуокі, штат Вісконсін.

Дерево, скло та камінь – відмінні складові для креативного інтер'єру. Подивіться, як можна зробити внутрішній простір будинку із цих простих матеріалів, які нам подарувала природа.

 

 

Comments powered by CComment

Дивитись ще

Про нас

GIDmaster

меблевий інтернет-портал спеціалізується з надання професійної інформації для меблевих майстрів та столярів:

В портал інтегрований інтернет-магазин з продажу шаблонів і кондукторів власного виробництва.

Контакти