Цей чудовий маленький будинок колись був шкільним автобусом.

Маленькі діти мріють покататися на шкільному автобусі свого першого дня в школі

Підлітки мріють отримати свої права водія, але їм не доведеться більше їздити на цьому шкільному автобусі. Одна леді мріяла перетворити старий шкільний автобус на будинок і ось що їй вдалося. Реалізація ідеї розпочалася у жовтні минулого року, коли жінка придбала 60-місний автобус у містечку Shelbyville штат Теннесі. за $2,125.

Наступний рік став поступовим перетворенням шкільного автобуса на крихітний будинок. У результаті, за допомогою найкращих друзів та членів сім'ї, жінка перетворила старий автобус на 66 квадратних метрів корисної та житлової площі - мінідом.

Внутрішній інтер'єр такого будинку довелося спочатку повністю демонтувати: спочатку сидіння, а потім і все оригінальне оздоблення стін. Після того, як каркас автобуса був підготовлений, настав час для проєктування розміщення комунікацій, меблів, комплектації побутовою технікою, що вбудовується. Далі в проєкт - нове оздоблення стін та вбудовані меблі.

Головне завдання архітектора у такому проєкт – це використання кожного сантиметра, адже в цьому крихітному будинку зайвого простору для прогулянок просто немає.

Ось і умивальник із маленьким водонагрівачем. Пральна машина з сушінням, звичайно ж забезпечить додатковий комфорт і позбавить сім'ю від зайвого клопоту.

Невелика спальня, де зручне ліжко та багато природного світла. Як годиться для будь-якої спальні – це наявність гардеробу. 

Який будинок може обійтися без комфортного душу і туалету.

Кухня – одне з важливих та складних приміщень у будинку, але, як бачимо – все вийшло комфортно та компактно.

 

 

Comments powered by CComment

Дивитись ще

Про нас

GIDmaster

меблевий інтернет-портал спеціалізується з надання професійної інформації для меблевих майстрів та столярів:

В портал інтегрований інтернет-магазин з продажу шаблонів і кондукторів власного виробництва.

Контакти